Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O Easywalker

Chodzi o wspólną podróż, prawda?

Do wszystkich świeżo upieczonych rodziców: Zapraszamy Cię do wyjścia w świat i odkrycia go na nowo oczami swojego dziecka. Aby podróżować, odkrywać i poruszać się razem. aby stworzyć silną więź i wspomnienia na całe życie, gdziekolwiek będziecie, w pięknym otaczającym Was świecie.

W Easywalker nasza misja jest prosta: ułatwić Tobie i Twojemu dziecku wspólne poruszanie się. Dokładamy wszelkich starań, aby to osiągnąć, projektując doskonałe jakościowo wózki głęboko - spacerowe i spacerówki, które płynnie się prowadzą, są proste w obsłudze, przyjemne dla oka, poręczne i wygodne, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. To nasz sposób na wspólną wędrówkę z Easywalker.

Wierzymy, że ostatecznie nie rzeczy, które posiadasz, są najważniejsze, ale chwile, które wspólnie przeżywacie.

Life is glorious.
Let’s go!

Holenderska marka Easywalker istnieje na rynku do 1989 roku. Słynie z prostego, eleganckiego stylu, połączonego z rewolucyjnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które zdobywają wiele nagród. Easywalker tworzy z myślą o rodzinach, które uwielbiają wspólne, aktywne spędzanie czasu, również w dynamicznej przestrzeni miejskiej.

Wózki i akcesoria Easywalker mają przede wszystkim ułatwiać rodzicom codzienność z dzieckiem, pozwalać na celebrowanie wspólnego czasu w spokoju i bez przeszkód, niezależnie od tego, czy podróżują czy spacerują, wędrują przed siebie czy kluczą uliczkami w pobliżu domu. Wyróżnia je wysoka jakość, dbałość o szczegóły i wyjątkowy design. Łączą wygodę dziecka z potrzebami rodzica.

pixel