Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

Spis treści

Od 2009 roku frma Solution Baby Care zajmuje się dystrybucją marek premium z segmentu artykułów oraz zabawek dla dzieci.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce kilkunastu prestiżowych, znanych i cenionych w świecie międzynarodowych marek, takich jak: Easywalker, JANOD, BEABA, Lassig, EZPZ, Scootandride, Mudpuppy, Toddlekind, Red Castle, Lilliputiens, Quut i Kaloo.

Posiadamy w ofercie szeroki asortyment produktów z kategoriach: wózki, hulajnogi, wyprawka, posiłek, sen, zabawki, zabawki dla niemowląt, przytulanki, torby dla mam, plecaki i in.

Odpowiadając na potrzeby konsumentów i rozwijającego się rynku, wybieramy do dystrybucji wyłącznie marki premium, których produkty cechuje bardzo dobra jakość, innowacyjność, wyjątkowy design i funkcjonalność.
Z sukcesem wprowadziliśmy na rynek polski wiele międzynarodowych, prestiżowych marek i nieustannie szukamy nowych.
Jeśli chcielibyście, lub współpracujecie Państwo z producentem, który nie ma przedstawicielstwa w naszym kraju, a którego produkty są warte uwagi, prosimy o informację. Być może będziemy mogli nawiązać z nim współpracę, aby ułatwić Państwu dokonywanie zamówień.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa przyczyniała się do rozwoju Państwa biznesu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy!

Zespół Solution Baby Care
biuro@solution-bc.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

Jeśli są Państwo zainteresowani zaprezentowaniem naszych marek, przetestowaniem produktów, wypożyczeniem do sesji zdjęciowych, poprosimy o kontakt z Joanną Gabrysiak-Wadowska: joanna@solution-bc.pl

WSPÓŁPRACA BLOGERZY

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do przesłania e-mail na adres joanna@solution-bc.pl z informacjami: nazwa i link do bloga, profil na FB/IG oraz zrzut ekranu z danymi statystycznymi (zrzutu ekranu z Google Analytics lub innego systemu pomiaru pokazującego liczbę unikalnych użytkowników w ciągu ostatnich 6 miesięcy). Zachęcamy do opisania pomysłu na współpracy. Odpowiemy na wybrane wiadomości i nie podejmujemy współpracy z blogerkami i blogerami, których jedynym celem jest testowanie i recenzowanie produktów otrzymanych od sprzedawców.

pixel